sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Banyo Köpüğü İle Etkili Vücut Temizliği

Banyo köpüğü banyo keyfi yaşamak isteyenlerin çok sık tercih ettiği vücut temizleme ürünlerinden biridir. Ancak banyo keyfi yaşarken köpük kıvamını doğru bir şekilde ayarlayabilmek için seçilen banyo köpüğü önemli bir yere sahiptir. Banyo köpüğü banyoda hem keyif yapmak hem de temizlenmek için çok tercih edilen ürünlerdendir.

Banyo Köpüğü Çeşitleri

Üç tür banyo köpüğü bulunmaktadır. Banyo köpüğü çeşitlerinden ilki sıvı halde bulunan ve bir şişenin içerisinde satılan banyo köpüğüdür. Banyo köpüğünün köpürtme gücü seçilen markaya göre farklılıklar gösterebilmektedir.

Kaliteli markaların banyo köpüğünü tercih ettiğinizde köpükler içinde boğulmazsınız. Daha az köpürterek banyo almanızı sağlayan banyo köpüğü ürünleri dinlenmenizi sağlamaktadır. Sıvı banyo köpüklerinde dozu ayarlamak çok önemlidir. Aksi halde köpükle küvetten taşabilir ve istediğiniz banyo keyfinden mahrum kalabilirsiniz.

Diğer bir banyo köpüğü türü de içi sıvı dolu olan ve kapsül halinde satılan banyo köpüğüdür. Kapsül halinde satılan banyo köpüğü ürünleri sıvıyla temas ettiklerinde erimekte ve köpürmektedir. Ne kadar köpük elde etmek istediğiniz bağlı olarak 2-3 tane kapsül kullanmanız yeterli olacaktır. Fazla köpükle banyo yapmak yerine ideal köpük oranını elde etmek daha önemlidir. Fazla köpük cildi kurutacağından dolayı köpük banyosu yağlı cilde sahip olan kişiler için tercih edilmesi gereken bir üründür.

Banyo köpüğü çeşitlerinden en sonuncusu ise karı haldeki kapsül banyo köpükleridir. Farklı boyutlarda satılan katı banyo köpükleri ile köpük banyosu yapmak için bir adet kapsül kullanmak yeterlidir. Akan suyun altına tutularak kullanılan katı banyo köpükleri kısa sürede banyonuzda köpük banyosu yapmanıza imkan sağlamaktadır.

Banyo Köpüğü Kullanarak Daha Fazla Köpük Elde Etme Yolları

Banyo köpüğü kullanarak köpük banyosu yapmak ve dinlenmek isteyen kişiler elde etmek istediği köpük oranını arttırmak için öncelikle küvete 1/5 oranında suyla doldurmalıdır.

Duş başlığını yukardan tutarak suyu doldurursanız köpük miktarı daha da artacaktır. Daha sonra kullanacağınız kapsülleri sıcak su açıkken suyun içerisine atmanız halinde kapsüller kısa bir süre içerisinde eriyerek ol köpüklü bir banyo yapmanızı sağlayacaktır.

Banyo köpüğü kullanarak kısa süre içerisinde bol köpüklü, huzur dolu bir banyo yapma fırsatına sahip olabilirsiniz. 

Banyo Köpüğü Ürünleri

Banyo köpüğü kullanımı son zamanlarda oldukça yaygınlaştı. Banyo köpüğü kullanarak köpük banyosu yapmak isteyen kişiler kapsül veya sıvı halde satılan banyo köpülerini tercih etmektedir.

Farklı markaların banyo köpüğü ürünleri satılmaktadır. Bu nedenle banyo köpüğü fiyatları seçilen ürünün kapsül veya sıvı olmasına ve markasına göre farklılıklar göstermektedir.

Vücudunuzla doğrudan temas eden banyo köpüğü ürünlerini kaliteli markalardan seçmeniz sağlığınız açısından çok önemlidir. Kaliteli markaların banyo köpüğü ürünler aşırı bir köpürmeye neden olmamaktadır. Cildinizi kurumasının önüne geçebilmek için doğru ve kaliteli banyo köpüğü ürünlerinin tercih edilmesi gerekmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.