sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Ayak Peelingi Ne İşe Yarar?

Tüm vücudun ağırlığını taşıyan ayaklarında bakıma ihtiyacı vardır. Genellikle ayak bakımı yapılması yaz aylarında akla gelmektedir. Çorapların yaz ayında çıkmasıyla birlikte ayak bakımı yapılması gerekliliği ortaya çıkmaktadır. Ancak ayak bakımı sadece yaz aylarında değil kış aylarında da yapılmalıdır.

Ayaklarda meydana gelen kuruluk, pullanma, kaşıntı, nasır oluşumu gibi sorunların önüne geçebilmek ve yumuşacık ayaklara sahip olabilmek için ayak peelingi oldukça etkili bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Yumuşacık topuklar ve göz alıcı ayaklara sahip olmak isteyen kişiler ayak peelingi sayesinde kısa sürede istediği ayak görüntüsüne kavuşabilmektedir.

Kurumuş ve sertleşmiş topuklarla ayakkabı giymek hoş bir durum değildir. Pürüzsüz ve yumuşak ayaklarınızla yaza merhaba demek ve istediğiniz ayakkabıları giymek için ayak peelingi bakım ürünlerini kullanabilirsiniz.

Ayak Peelingi Yapmanın Faydaları

Ayakkabı ve çorap içerisinde tüm gün boyunca hapsolan ayaklar vücudun en çok bakım isteyen organlarından biridir. Ancak birçok kişi ayaklarına ilgi göstermeyi unutmaktadır. Ayak bakımı yapmak oldukça kolay bir uygulama olmasına rağmen pek çok kişinin aklına dahi gelmemektedir.

Yoğun ve uzun bir günün ardından ayaklara masaj yapmak ve peeling uygulamak ayaklardaki tüm yorgunluk belirtisini ortadan kaldırmaktadır. Ayak sağlığına gösterilen önem ve özen sayesinde canlı ayaklara sahip olmak mümkündür.

Bakımsız ayaklara sahipseniz zaman içerisinde ayak derinizin kalınlaştığını görebilirsiniz. Nasırların da oluşmasına zemin hazırlayabilecek bu durum karşısında krem kullanmak yeterli değildir. Ayak peelingi yaparak tüm bu sorunlara karşı önlem alabilirsiniz.

Ayak Peelingi Nasıl Yapılır?

Peeeling cildi ölü derilerden arındırma işlemi olarak tanımlanabilmektedir. Ayaklara haftada bir uygulanacak peeling sayesinde ayaklarınız bakımlı bir görünüm kazanacak ve derinlemesine temizlenecektir.

Ayak peelingi ürünleri sayesinde gözenekler açılarak cildin nefes alması sağlanmaktadır. Ayak peelingi yapmak isteyen kişiler duş esnasında veya duştan sonra peeling işlemi gerçekleştirmelidir.

Düzenli olarak pedikür yaptıran kişiler pedikür esnasında da ayak peelingi yaptırabilirler. Ayak peelingi uzun sürmeyen oldukça kolay bir yöntem olduğundan dolayı herkesin evinde rahatlıkla yapabileceği uygulamalardan biridir.

Ayak Peelingi Fiyatları

Ayak peelingi ürünleri çeşitlik göstermektedir. Farklı markaların ayak peeling ürünlerine rastlamak mümkündür. Son zamanlarda pek çok cilt bakım ürünü satışı gerçekleştiren markalar tarafından ayak bakımı ürünleri de satılmaya başlandı.

Ayak peelingi fiyatları da markadan markaya farklılık gösterebilmektedir. Kaliteli ve güvenilir bir markanın ayak peeling ürününü satın alarak ayak bakımınızı yapabilir ve bakımlı ayaklara sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.