sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3
Toplam 44 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Anti-Aging (Yaşlanma Karşıtı) Nedir?

Anti-aging yaşlılığa karşı olarak ortaya çıkan bir uygulama olarak adlandırılabilmektedir. Anti-aging uygulamaları hem dünyada hem de ülkemizde çok önemli bir hal almıştır. Yaşlı popülasyonunun artması sonucunda anti-aging uygulamaları hekimlikte çok kullanılır bir hale geldi.

Anti-aging uygulaması yapılmasındaki asıl amaç cilt dokusu ile bağlayıcı hücrelerin yenilenmesini sağlamak, kadın ve erkeğin hormon dengelerinin yeniden düzenlenmesine katkıda bulunmak, yaşlanmayla ortaya çıkabilecek hastalıkları teşhis ve tedavi yöntemlerini belirlemek olarak gösterilebilmektedir. 

Anti-aging uygulamaları yaşlanma sürecinde ortaya çıkacak hastalıklara erken tanı koyabilmek, hastalıkların teşhis edilmesi halinde tedavi yöntemlerini belirleyerek güç kaybının önüne geçmeyi sağlamak ve uzun süre genç kalmak için uygulanan bir yöntem olarak tanımlanabilmektedir.

Yaşlanmayı Arttıran Nedenler Nelerdir?

Yaşlanma herkesin karşı karşıya gelmek zorunda olduğu bir durumdur. Anti-aging yaşlılığı önlemek için ortaya çıkmış bir uygulamadır. Ancak herkes yaşlanma sorunuyla karşı karşıya kalacağından anti-aging terimini sağlıklı yaşlanmak ve yaşlandığında sağlıklı kalabilmek için yapılması gereken unsurları ortaya koymak olarak tanımlayabiliriz.

Yaşlanmanın birçok nedeni vardır. Bu yaşlılık nedenlerini engellemeye çalıştığımızda hem daha yavaş yaşlanabilir hem de sağlıklı bir yaşlanma süreci yaşanabilmektedir. Yaşlanmayı arttıran nedenlerin başında stres gelmektedir.

Genetik genlerde yaşanan değişiklikler, DNA’ların hasar görmesi, vücuttaki yağların hasar görmesi, hormonal bozukluklar, beslenme konusunda yaşanan yanlışlar ve hücreyi tamir eden otofaji mekanizmasının bozulması yaşlanmanın temel nedenleri olarak gösterilmektedir.

Anti-aging (yaşlanma karşıtı) sayesinde yaşlanma sürecini daha yavaşlatabilir ve sağlıklı bir şekilde yaşlanmaya destek olunabilir.

Anti-Aging Kremi Nedir?

Günümüzde hem kadınların hem de erkeklerin dış görünüşlerine çok fazla önem vermeye başlaması ve erken yaşlılık belirtilerini ortaya çıkmasıyla birlikte yaşlılık karşıtı ürünler çok kullanılmaya başlandı.

Yaşlanmaya karşı oldukça etkili olan anti-aging (Yaşlanma karşıtı) ürünleri cildin yaşlanmaya başlamadan önce genç yaşlarda kullanılmalıdır. Cildi erken yaşlardan itibaren koruyacak olan anti-aging kremler 25 yaşından itibaren kullanılmalıdır.

Anti-aging ürünler alınırken dikkat edilmesi gereken konuların başında yaşa uygun anti-aging kremlerin alınması gelmektedir. Her yaş grubuna göre farklı yaşlılık karşıtı ürünler bulunmaktadır. Bu kremler yaşın getirdiği yaşlılık problemlerine uygun olarak üretilmektedir.

Cildin ihtiyaç duyduğu etken maddelerin kullanılması cildin kısa sürede iyileşmesine imkan sağlaması nedeniyle doğru yaş grubuna yönelik anti-aging ürünler tercih edilmelidir.

Anti-Aging Yaşlanma Karşıtı Ürünlerin Fiyatları

Günümüzde yaşlanmayla baş edebilmek için pek çok ürün piyasaya sunulmuştur. Anti-aging yaşlanma karşıtı kremler yaşlanmaya karşı en etkili olan ürünlerden biri olma özelliğine sahiptir. Bu sebeple anti-aging(yaşlılık karşıtı) fiyatları da farklılık göstermektedir.

Pek çok ünlü marka tarafından anti-aging kremler satışa sunulmaya başlandı. Cildin genç görünmesine katkı sağlamak için çıkarılan ve farklı markaların ürünleri olan bu kemlerin fiyatları da farklılıklar göstermektedir. Anti-aging kremleri alırken bilinen markaların ürünlerinin alınması çok önemli bir yere sahiptir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.