sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 .... 7 8 9
Toplam 172 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 7 8 9

Doğum Sürecinde Annelere Ve Bebeklerin İhtiyaçları Nelerdir? 

Hamilelik süreci ve doğum sonrası dönemde anneler ve bebeklerin çeşitli ihtiyaçları bulunmaktadır. Banyo, anne, beslenme, gezi, kıyafet, güvenlik, oyuncak, oda, temizlik ve bakım ürünleri anne ve bebeklerin en çok ihtiyaç duydukları malzemelerin genel adıdır. Alınan malzemelerin hamilelik ve doğum süreci sonrasında da kullanılmasına önem verilerek malzemeler seçilmelidir. Anne/bebek kategorisi alanında alınan malzemelerin doğum sonrasında da kullanılmasına önem verilmelidir. Annelerin bu dönemde süt pompası kullanması hayati yatırımlar arasında yer almaktadır. 

Yenidoğan Dönemindeki Bebeklerin Temel İhtiyaçları Nelerdir? 

Süt üretimi bebekler için hayati olacağı için üretimin devamını sağlayan ve yorgun olunan dönemde annelere verilebilecek beslenme ürünlerinin kullanımına önem verilmelidir. Doğum sürecinde alınan malzemelerin kullanışlı olmasına önem verilmelidir. Anne sütünü saklamak için biberonlar kullanılabileceği gibi özel kaplar, torbalar da kullanılabilmektedir. Çatlak kremleri annelerin karın bölgesinde meydana gelen çatlak oluşumlarını engellemektedir. Anne/bebek ürünü fiyatları araştırılarak, bütçeye uygun alışveriş yapılmalıdır. Emzirme örtüleri ev dışında emzirirken kullanılan malzemeler arasında bulunmaktadır. 

Doğum Sonrası Annelere Gereken Malzemeler Nelerdir? 

Doğumun ertesi günü hastanede ihtiyaç olması durumunda sabahlık kullanılmalıdır. Bebekler ilk kez göbek bağının düşmesinden sonra yaklaşık 10. günde yıkandığı için silinerek temizlenmesi gerekmektedir. Bebekler için kullanılacak şampuanların ve kozmetik ürünlerinin bebekler için üretilmiş, doğal yapıda olmasına dikkat edilmelidir. Bebeklerin sağlıklı şekilde büyümesi için nemlendirici krem, şampuan, banyo küveti, sabunlanma bezi, yıkanma havlusuna gerek duyulmaktadır. Anne/bebek ürünleri çeşitli markalarda bulunmaktadır. Bebeklerin yemek yedikten sonra ağzını silmek için doğal malzemeden oluşan ağız bezleri kullanılmalıdır. Bebeklerin katı gıdalara geçince sebze ve meyve püreleri yemeleri için cam rende kullanımına gerek duyulmaktadır. Bebeklerin taşınması sırasında araba koltuğu, puset, taşıma aparatı, yağmur ve güneş koruyucularına ihtiyacı olmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.