sadsad x
asdasd

Sivilcelerinize anında müdahale etmenizi sağlayacak ve tüm gücüyle bu davetsiz misafirden kurtulmanıza yardımcı olacak bir ürün olsun ister miydiniz? Cevabınız evetse şanslısınız, çünkü akne oluşmaya başladığında ona veda etmenizi sağlayacak en iyi  bakım ürünlerini Glorika sizin için bir araya getirdi. Size seçmesi kaldı!

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Akne  Sivilce Ürünleri Nelerdir?

Akne diğer adıyla sivilce ergenlik döneminde ortaya çıkan ve ilerleyen yaşlarda da kendini gösteren bir deri hastalığıdır. Deride bulunan gözeneklerde meydana gelen tıkanma ve yağlanma sorunları sonucunda sivilceler ortaya çıkmaktadır. Herkes tarafından sık sık karşılaşılan bir durum olan akne sivilceler ağırlıklı olarak yüz bölgesinde ortaya çıkmaktadır.

Akneyi giderebilmenin en etkili yolu akne giderici kremlerdir. Pek çok cilt bakım ürünü akne oluşumunu giderebilmek için kullanılmaktadır. Ancak sivilce oluşumunu önlemek ve var olan sivilceleri tedavi edebilmek için cildinize uygun akne önleyici kremleri kullanmanız gerekmektedir.

Akne Sivilce Önleyici Ürünler

Akne sivilce ürünleri çeşitlik göstermektedir. Akne sivilce ürünleri arasında akne sivilce kremi, losyon, temizleme jeli, akne sivilce mendili, jeller, peeling ürünleri, arındırıcı ve onarıcı ürünler, akne sivilce sabunları, maskeler, akne kurutucu stickler sık kullanılan ürünler arasındadır.

Akne sivilce ürünleri içerisinde bulunan bileşenler sayesinde sivilce oluşumunun önüne geçmekte ve sivilceli cildi tedavi etmektedir. Sivilce akne kremleri cilt tarafından hemen emilmekte ve etkisi kısa süre içerisinde hissedilmektedir.

Cildin doğal yapısını kazanmasına yardımcı olan akne sivilce ürünleri deri bariyerindeki yetersizliklerin giderilmesine yardımcı olur. Cildin zedelenen dokusunu onarma özelliğine sahip olan bu ürünler ciltte ortaya çıkan lezyonların üzerinde koruyucu bir katman oluşturarak nem kaybını en aza indirir.

Akne sivilce ürünlerinin içerisinde bulunan doğal yağlar sayesinde cildi tahriş eden dış etkenler, alerjenler ve mikroorganizmalara karşı cilt korunmaktadır. Ayrıca akne sivilce ürünleri cildin pul pul dökülmesinin de önüne geçmektedir.

Akne Sivilce Ürünleri Ne İşe Yarar?

Akne sivilce ürünleri kırmızı renkte ve deriyi terk etmeyen sivilcelerle kolay bir şekilde başa çıkabilmektedir. Düzenli kullanılan sivilce ürünleri kısa süre içerisinde sivilceleri kurutmaktadır.

Akne sivilce ürünleri akne oluşumuna neden olan etkiyi ortadan kaldırmaktadır. Bu sayede akne sivilce oluşumunun tekrarlanmasının önüne geçilmektedir. Yüzün nem dengesini koruyan ürünler sivilcelerin yok edilmesini sağlayan temel ürünlerdir.

Akne sivilce ürünleri sıkılmış sivilce kızarıklığını gidermekte ve gözeneklerin altındaki yağları sıvı hale getirerek sivilce oluşumunun önüne geçmektedir. Ayrıca cildi soyma özelliğine sahip olan akne sivilce ürünleri cildin üst tabakasının kabuklanarak kendini atmasını sağlar ve yeni deriyi ortaya çıkarır.

Sivilce Akne Ürün Fiyatları

Sivilce akne oluşumunun önüne geçebilmek için önleyici bakım ürünleri kullanmak gerekmektedir. Akne sivilce ürün fiyatları seçilen ürünün türüne, markasına ve kalitesine göre farklılıklar göstermektedir.

Ancak akne sivilce ürünleri seçerken bilinen kaliteli markalar tercih edilmelidir. Yüz bölgesi oldukça hassas bir bölge olduğundan dolayı seçilen akne sivilce ürünlerinin kaliteli olması akne oluşumunu engellemek açısından çok önemli bir yere sahiptir.

Sivilcesiz ışıldayan ciltlere kavuşmak ve cildin sağlıklı, parlak ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasını sağlamak için doğru akne sivilce ürünlerinin tercih edilmesi gerekmektedir

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.